Tablolar ile Evler Değişiyor

Dekorasyonunuzda yapacağınız ufak tefek değişiklikler ile evinizi bambaşka bir yer haline getirebilirsiniz. Boş duvarlar evinizi sıkıcı ve monoton bir hale getirir. Mobilyalarınıza uygun tablo ve duvar sticker modelleri ile evinizi daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Her zevke ve yaş aralığına hitap eden duvar sticker çeşitlerini Evidea’da bulabilirsiniz. Duvar stickerları geri dönüşü imkansız olmasa da tablolara göre daha zahmetli ve zordur. Bu yüzden dekorasyondan çabuk sıkılıyorsanız, duvar stickerı yerine tablo tercih etmelisiniz.

dekorasyon-tablolar-kanvas-tablo-OZX2695_3

Quick Canvas

Evidea’da bir çok güzel çeşidi bulunan kanvas tablo çeşitleri ile salonlarınızı, çalışma odalarınızı hatta mutfak ve banyolarınızı bile güzelleştirebilirsiniz. Her konsept ve dekorasyona uyumlu tablolar arasından zevkinize ve ilgi alanlarınıza göre seçim yapabilirsiniz.

evidea-evdekorasyon-stickerlar-CC15_3

Dekorjinal Çocuk Sticker

Tablolar ve duvar stickerlarının yanı sıra değişik süslü varaklı aynalar da duvarlar oldukça hoş duruyor. Özellikle yatak odalarında hem işlevsel hem de hoş görünen ayna çeşitleri her zevke hitap eden modelleri ile Evidea’da mevcut. Duvarlarınız için bir diğer seçenek ise şu sıralar popüler olan küçük renkli fotoğraf çerçeveleri, bu çerçeveler hem modern ve şık görünüyor hem duvarlarınıza renk katıyor hem de sevdikleriniz ile geçirdiğiniz anları ölümsüzleştiriyor.
Yeni doğan bebekleriniz ya da küçük sevimli çocuklarınız için özel tasarlanmış duvar sticker modellerine de mutlaka bir göz atmalısınız. Bu bir birinden güzel sticker çeşitleri ile miniklerin odaları da kendileri gibi oldukça sevimli bir hale geliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>